Про компанію

СК «Мега-Гарант» – серед лідерів за кількістю укладених е-полісів ОСЦПВ

За даними МТСБУ Страхова компанія «Мега-Гарант» займає 17 місце в ТОП-20 лідерів серед українських страховиків за кількістю реалізованих електронних договорів ОСАГО.

Нагадаємо, автострахування є пріоритетним напрямком діяльності СК «Мега-Гарант». Згідно з результатами діяльності компанії, з моменту запуску страхової послуги (2018-2019 р.р.) компанією укладено понад 20 тис. Е-полісів Автоцивілки.

2010 р. – отримано звання «Підприємство 2010 року»;
2016 р. – за данними МТСБУ – лідер за привабливістю ОСЦПВ в Харківському регіоні (співвідношення ціна поліса – якість врегулювання);
2017 р. – згідно з рейтингами МТСБУ – 3 місце в ТОП-10 серед українських страховиків за найдоступнішою вартістю полісів ОСЦПВ;
2018 р. – лауреат Всеукраїнського проекту «Банки і небанківські фінансові установи України. Успішні Гідні Надійні» в номінації «КРАЩА РЕГІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ»;
З 2018 р. – компанія є членом Ревізійної Комісії МТСБУ;
2019 р. – лауреат XIV Всеукраїнського конкурсу «КРАЩА СТРАХОВА КОМПАНІЯ» в номінації «СТАБІЛЬНИЙ РОЗВИТОК, ЯКІСНИЙ І КОМФОРТНИЙ СЕРВІС»;
2020 р. – керівник «МЕГА-ГАРАНТ», Наталія Погорєлова, стала переможцем конкурсу в номінації «Ефективний управлінець в страховому бізнесі, в рамках Всеукраїнського Проекту «Королева фінансового успіху».

СК «Мега-Гарант» традиційно взяла участь у щорічній Презентації журналу «Insurance TOP», присвяченій підбиттю підсумків роботи страхового ринку України в 2019 році.

За даними видання, серед 13 страхових компаній, що працюють в Харківському регіоні, СК «Мега-Гарант» займає 4-е місце за загальною сумою зібраних страхових премій, а також:

– 1 місце – по преміях на ринку ОСЦПВ;
– 1 місце за преміями зі страхування від нещасних випадків;
– 2 місце за преміями від страхування майна.

Загальні відомості

Повна назва: Акціонерне товариство “Страхова компанія “МЕГА-ГАРАНТ”

Скорочена назва: АТ “СК “МЕГА-ГАРАНТ”

Юридична адреса: вул. Донця-Захаржевського, 6/8, м. Харків, 61057, Харківська область, Україна

Фактична адреса: вул. Донця-Захаржевського, 6/8, м. Харків, 61057, Харківська область, Україна

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи: Серія А01 № 424734, дата реєстрації 10.07.1998 р.

Код ЄДРПОУ: 30035289

Телефон: +38 (057) 719-21-08; +38 (057) 719-68-22

E-mail: info@megagarant.com

Власникі істотної участі: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «СТАНДАРТ», код ЄДРПОУ: 37659600, володіє 86,885% акцій.

Кінцевий бенефіціарний власник (контролер) компанії: Суботін Віктор Георгійович

Склад Наглядової ради компанії: 

 1. Волохін Олександр Вячеславович – Голова Наглядової ради;
 2. Нижник Іван Володимирович – член Наглядової ради.

Склад Правління компанії:

 1. Мікрюков Андрій Олександрович – Голова Правління;
 2. Лавренюк Денис Юрійович – член Правління.

Кількість ліцензій: 23, з них:

 • На обов’язкові види страхування – 8
 • На добровільні види страхування – 15

Регулятор: З 1 липня 2020 року Національний банк України перейняв на себе функції регулятора ринку небанківських фінансових послуг: страхових, лізингових, факторингових компаній, кредитних спілок, ломбардів та інших фінансових компаній (адреса: вул. Інститутська, 9, Київ, 01601; телефон: 0 800 505 240)

Історія

Страхова компанія «МЕГА-ГАРАНТ» була заснована у формі закритого акціонерного товариства, зареєстрованого Харківським міськвиконкомом 10 липня 1998 року. Статутний капітал компанії становив 230 тисяч гривень.

14 серпня 1998 року компанія отримала першу ліцензію на право здійснювати страхову діяльність у формі добровільного страхування вантажів і багажу, кредитів, інвестицій, фінансових ризиків, виданих і прийнятих гарантій, майна, відповідальності перед третіми особами, наземного транспорту. Обсяг страхових премій, зібраних за перший рік роботи компанії, склав близько 30 тисяч гривень.

У 1999 році, до першої річниці своєї діяльності, СК «МЕГА-ГАРАНТ» отримала ще 3 ліцензії на право укладати договори добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби, від нещасних випадків, від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.

Перша ліцензія на здійснення страхової діяльності у вигляді ОБОВ’ЯЗКОВОГО страхування з’явилася у компанії в 2003 році і давала право на страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об’єктах підвищеної небезпеки.

У тому ж 2003 році, 24 жовтня, СК «МЕГА-ГАРАНТ» стала асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України. Отримавши у 2005 році ліцензію на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, компанія почала здійснювати продаж власних полісів ОСЦПВ.

У червні 2010 року, на виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства», рішенням загальних зборів акціонерів, тип акціонерного товариства СК «МЕГА-ГАРАНТ» було змінено. Страхова компанія стала Публічним Акціонерним Товариством.

До кінця 2010 року ПАТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ» здійснювало страхову діяльність вже за 16 ліцензіями, 5 з яких були у формі обов’язкових, 11 – добровільних.

У 2012 р між страховими компаніями «МЕГА-ГАРАНТ» і «Європейське туристичне страхування» було укладено договір про співпрацю в сфері туристичного страхування. Згідно з цією угодою СК «МЕГА-ГАРАНТ» отримала можливість пропонувати своїм клієнтам комплексне страхування туристів, що виїжджають за кордон, і подорожують в межах України, страхування ділових поїздок, страхування відповідальності туроператорів і агентств з продажу авіапослуг, страхування багажу.

У 2014 році, згідно з рішенням загальних зборів ПАТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ», Статутний капітал компанії збільшено до 191 мільйона 466 тисяч гривень.

Надходження страхових нетто-премій (премій без урахування коштів, відданих у перестрахування і виплачених по страхових випадках), в 2015 році склали близько 13 мільйонів гривень. Клієнти уклали з компанією 28,1 тис. договорів страхування.

За 21 рік успішної діяльності на страховому ринку України активи «МЕГА-ГАРАНТ» зросли до 403 млн. грн., сформовано 7 млн. 381 тис. грн. страхових резервів.

В арсеналі компанії 23 ліцензії, її клієнти – фізичні та юридичні особи, сотні великих та середніх промислових і сільськогосподарських підприємств, а також значна кількість представників малого бізнесу.

З року в рік довіра клієнтів до компанії росте. Про це свідчить наявність постійних і стабільне збільшення кількості нових клієнтів.

АТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ» веде активну роботу по збільшенню своєї присутності на ринку страхових послуг. Завдяки співпраці з одним з провідних банків України – «Мегабанком», компанія має можливість реалізовувати страхові продукти в більшості регіонів країни, а це – 240 точок продажів, висококваліфікований персонал і європейська якість обслуговування.

«МЕГА-ГАРАНТ» – сучасна компанія, орієнтована в майбутнє, оснащена IT ресурсами, що йде назустріч новим комунікаційним технологіям. Серед головних напрямків її поточної діяльності – діджіталізація основних бізнес процесів. Однією з перших в Україні запустивши продажі електронних полісів ОСЦПВ, «МЕГА-ГАРАНТ» і надалі розширює спектр своїх електронних страхових послуг. При цьому не тільки успішно їх реалізовує, отримуючи стабільний прибуток, але і прагне до надання клієнтам максимально комфортних і зручних умов для якісного врегулювання страхових подій. Клієнти компанії вже мають можливість швидко повідомляти про настання страхового випадку онлайн 24/7/365.

Притому що вартість полісів ОСЦПВ одна з найпривабливіших в Україні, якість врегулювання збитків компанія тримає на високому рівні.

«МЕГА-ГАРАНТ» постійно інвестує в якість сервісу, нові технології і, звичайно ж, в своїх співробітників. Це дозволяє компанії бути професійною, надавати доступний та комфортний страховий сервіс, підвищувати довіру людей і до бренду зокрема, і до страхування в цілому.

За останні 10 років компанія неодноразово перемагає в різних рейтингах, отримуючи призи та нагороди.

Зокрема, це:

2010 р. – звання «Підприємство 2010 року»: За досягнення переваги перед конкурентами і 5 місце серед 350 тис. підприємств України.

2016 р. – лідер за привабливістю ОСЦПВ у Харківському регіоні (співвідношення ціна поліса – якість врегулювання), згідно з рейтингами МТСБУ;

2017 р. – 3 місце в ТОП-10 серед українських страховиків за найдоступнішою вартістю полісів ОСЦПВ, згідно рейтингів МТСБУ;

2018 р. – лауреат Всеукраїнського проекту «Банки і небанківські фінансові установи України. Успішні. Достойні. Надійні» в номінації «КРАЩА РЕГІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

2018 р. – керівник «МЕГА-ГАРАНТ», Наталія Погорєлова, нагороджена Почесною грамотою Міського Голови, Геннадія Кернеса: за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток підприємництва в м. Харкові.

З 2018 р. – член Ревізійної Комісії МТСБУ;

2019 р. – лауреат XIV Всеукраїнського конкурсу «КРАЩА СТРАХОВА КОМПАНІЯ» в номінації «СТАБІЛЬНИЙ РОЗВИТОК, ЯКІСНИЙ І КОМФОРТНИЙ СЕРВІС».

2020 р. – керівник «МЕГА-ГАРАНТ», Наталія Погорєлова, – переможець конкурсу в номінації «Ефективний управлінець в страховому бізнесі, в рамках Всеукраїнського Проекту «Королева фінансового успіху».

Історія компанії триває …

Керівництво

Мікрюков Андрій Олександрович

Голова Правління

Освiта: Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого (2006-2011), спеціальність «Правознавство»; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (1998-2004), спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»; Cтажування в страховій компанії "Skandia Lebensversicherung AG" в м. Берлін (20.09.2005 - 11.12.2005) в рамках українсько - німецької програми «Українська ініціатива»

Досвiд:

 • З 25.09.2021 – Голова Правління АТ “СК “МЕГА-ГАРАНТ”
 • З 02.2017 року – Директор ПрАТ «Страхова компанія «МЕГА – ГАРАНТ – ЖИТТЯ»
 • 10.10.2013 – 09.12.2015 – начальник юридичного відділу – ПАТ «Страхова компанія «МЕГА – ГАРАНТ»
 • 10.02.2011 – 09.10.2013 – юрисконсульт відділу правового забезпечення – в сфері фінансових послуг юридичної фірми «Час «Ч»
 • 19.06.2010 – 15.10.2015 – Голова профспілкового комітету «Профспілка працівників ПАТ «Зембанк»
 • 01.03.2010 – 05.11.2010 – юрисконсульт ПАТ «ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК». Робота в області корпоративного права.
 • 01.01.2006 – 28.02.2010 – начальник відділу персоніфікованого обліку СК «Лемма-Віте»
 • 01.07.2003 – 01.09.2005 – відповідальний за фінансовий моніторинг в СК «ЛЕММА»

Лавренюк Денис Юрійович

Лавренюк Денис Юрійович

Заступник Голови Правління

Освiта: Харківський державний університет (1994-1999), спеціальність - "Фінанси та кредит", економіст

Досвiд:

 • З 17.12.2014 – Заступник Голови Правління АТ “СК “МЕГА-ГАРАНТ”
 • 11.2014 – 12.2014 – Заступник начальника відділу ринкових продажів ПАТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ»
 • 06.2013 – 03.2014 – Заступник директора, директор представництва ПрАТ СК «Дніпроінмед» в м. Харкові
 • 03.2009 – 11.2012 – Начальник управління по роботі з заставним майном ВАТ «СЕБ БАНК»
 • 05.2006 – 03.2009 – Начальник управління по роботі з заставним майном департаменту кредитів та ризик- менеджменту АБ «Факторіал Банк»
 • 01.2002 – 05.2006 – Експерт, начальник відділу заставних операцій та гарантій департаменту кредитування корпоративних клієнтів, начальник відділу оцінки кредитних ризиків та заставних операцій ХГУ ЗАТ КБ «Приватбанк»

Місія, стратегія, мета

“МЕГА-ГАРАНТ” –  це надійна та стабільна страхова компанія, що має активні ділові та партнерські зв’язки, орієнтована на динамічний розвиток та миттєве вирішення потреб клієнтів.

“МЕГА-ГАРАНТ” стоїть на варті збереження добробуту та спокою своїх клієнтів, пропонує унікальні страхові послуги та індивідуальний підхід.

Присутність компанії в більшості регіонів України забезпечує нашим клієнтам доступність страхових послуг та зручність в обслуговуванні.

“МЕГА-ГАРАНТ” пропонує  широкий спектр страхових продуктів. Компанія постійно працює над збільшенням кількості та якості страхових послуг та прагне зробити їх більш вигідними для клієнтів. Це дозволяє клієнтам СК “МЕГА-ГАРАНТ” не тільки мінімізувати ризики, а й заощаджувати кошти та впевнено планувати майбутнє.

Основні принципи роботи “МЕГА-ГАРАНТУ”:

 • професіоналізм
 • відповідальність
 • надійність
 • чесність
 • прозорість
 • доброзичливість
 • постійне прагнення до розвитку.

Місія та філософія

У наш швидкоплинний час, коли життя насичене подiями та може нести несподіванки, найголовніше для кожного – почуватися впевнено та захищено. Підтримка дуже важлива для будь-кого. Ми розуміємо, що саме ці почуття дають свободу, яка так необхідна для повноцінного сучасного життя, для того, щоб без перешкод планувати майбутнє саме таким, яким ви його бачите.

Основні напрями діяльності компанії та  стратегічні цілі на 2021 рік:

 • подальше розширення мережі продажів страхових продуктів
 • реалізація та розширення програм страхування клієнтів, які виїжджають за кордон
 • розробка та реалізація нових для “МЕГА-ГАРАНТА” страхових продуктів, а саме програм майнового страхування власників банківських пластикових платіжних карток (кредитні, депозитні, зарплатні)
 • розвиток страхування сільськогосподарських ризиків, ґрунтуючись на досвіді провідних європейських страхових компаній.