7 порад автомобілістам від “МЕГА-ГАРАНТ”

Заміна коліс, мастила і придбання антифризу – стандартний набір заходів при підготовці автомобіля до зими. Однак діапазон позаштатних ситуацій, в яких може опинитися автолюбитель в зимовий час, особливо за містом, досить широкий. Але деякі нескладні приготування мінімізують можливі ризики.

Отже, 7 порад від “МЕГА-ГАРАНТ”:

  1. Тепла куртка, рукавички, флисова ковдра, акуратно укладені в салоні або багажнику, не дадуть вам замерзнути в заглухлому автомобілі, поки до вас поспішає допомога.
  2. Провода для прикурювання і великі зачепи для клем врятують від замерзання, якщо сяде акумулятор.
  3. Беріть з собою трос. В цьому випадку проїжджаючі мимо водії зможуть вам допомогти – навіть якщо у них не буде свого троса.
  4. Завжди беріть п’ять-десять літрів недоторканного запасу бензину або дизеля. Паливо стане в нагоді не тільки для того, щоб заправити машину, але і розвести багаття, щоб зігрітися або ж подати сигнал в екстренійситуації.
  5. Беріть із собою лопату, що складаэться і гумовий килимок. Вони не займають багато місця. Зате ви зможете при необхідності вибратися із замету. А килимок створить зчеплення з колесом. Килимок також можна використовувати для створення теплоізоляційного шару під капотом.
  6. Домкрат, насос, запасне колесо, світловідбиваючий жилет, ліхтарик із запасними батарейками, знак аварійної зупинки – необхідний набір в будь-який сезон.
  7. І, звичайно ж, не забудьте страховий поліс компанії “МЕГА-ГАРАНТ”. Це допоможе вам значно мінімізувати витрати, якщо все-таки страхового випадку уникнути не вдалося.

Бережіть себе. Не сподівайтеся на “авось”. Пам’ятайте, ваша безпека – в ваших руках. А ми підстрахуємо 🙂