Чи потрібно медичне страхування?

А чи можу я дозволити собі розкіш у вигляді медичної страховки?

Напевно, кожен 😉 в якійсь момент задавався цими питаннями.

Адже цілком 😊можливо дожити в щасті й радості до глибокої старості, так і не скориставшись страховими послугами. Але ніхто не дасть гарантію, що все 😩так і буде.

Тож чи варто вважати медичне страхування необхідністю?

Для тих, кто намагається убезпечити бюджет своєї родини в разі проблем зі здоров’ям – так, наявніть поліса дійсно необхідна.

Якщо ж не замислюватись над тим, що буде, якщо… без страхування можна і обійтися. Але ж в цій ситуації треба бути готовими до того, що в складний момент доведеться зіткнутися з досить значними витратами.

✅Страховий поліс «Добровільне медичне страхування» забезпечує можливість повної або часткової💲💲💲 компенсації витрат застрахованої особи на медичні послуги.

Враховуючи сучасні реалії та порівнюючи вартість медичних послуг і розмір страхового внеску, поліс медичного страхування не можна назвати дороговартісним придбанням.

Сплачуючи досить доступну ціну страхової послуги, клієнт страхової компанії натомість отримує впевненість в тому, що у разі захворювання він не залишиться сам-на сам із проблемою та не витратить весь сімейний бюджет на лікування.

❕❕❕Пам’ятайте здоров’я не можна купити, його можна тільки зберегти!