Електронний поліс ОСАГО – це нова можливість для сучасного клієнта, який цінує швидкість, зручність, безпеку та готовий укладати договір страхування on-line

Як показав час, клієнти почали укладати електронні договори Автоцивілки з першого дня роботи системи «Електронний поліс».

Розуміючи, що запуск електронного полісу – це відповідь на потреби сучасного суспільства і суттєва конкурентна перевага, страхові компанії – члени МТСБУ активно приєднуються до системи. На сьогоднішній день електронні договори оформлюють 24 компанії.

Станом на 19 квітня 2018 року українські страховики уклали 4 821 електронний договір. При середній вартості електронного поліса в 654 грн., загальний обсяг страхових премій по ним склав 3,155 млн. грн.

За словами Генерального директора МТСБУ Володимира Шевченка, – слідуючи інноваціям та впроваджуючи їх, Моторно-транспортне страхове бюро України демонструє своє сучасне бачення роботи у вирі новітніх технологій, гарантуючи клієнтам можливість отримання якісного продукту – електронного полісу.

Нагадаємо, ПАТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ» входить у ТОП-5 українських страховиків, які реалізують поліси Автоцивілки за найнижчими цінами. За підсумками 1 кварталу 2018 р. середня вартість полісу склала 435 грн.