І знов про переваги електронного полісу

Багато українських автовласників знають, що вже понад рік в Україні працює система електронний поліс, завдяки якій укласти договір «автоцивілки» (ОСЦПВ) можна без перебільшення за 15 хвилин!

Сьогодні ми нагадаємо про переваги електронного полісу ОСЦПВ.

1. Швидкість та зручність: укласти електронний договір ОСЦПВ можна у будь-якому зручному місці за 15 хвилин, достатньо мати гаджет з доступом до інтернету;

2. Паперовий поліс автоцивілки легко забути, він часто має неестетичний вигляд, якщо лежить у бардачку авто. Електронний поліс не треба шукати в автомобілі в разі необхідності його пред’явлення співробітнику Національної поліції – зараз у більшості випадків наявності та чинність полісу перевіряється за допомогою запиту на бази даних МТСБУ з планшетів поліцейських!

3. Електронний поліс – надійний захист від шахраїв, які намагаються фальсифікувати звичні паперові бланки полісів ОСЦПВ;

4. Електронний поліс – можливість у зручних умовах вивчити та порівняти пропозиції страховиків на своєму комп’ютері, планшеті або телефоні та обрати найкращий варіант надійного страхового захисту!

Цінуйте свій час — обирайте електронні послуги!

Оформити електронний поліс: https://megagarant.com/product/avtograzhdanka-osago/

Залишися питання? Телефонуйте: 0 800 502 071