«МЕГА-ГАРАНТ» в ТОП-20 страховиків за кількістю реалізованих ЕЛЕКТРОПОЛІСІВ ОСЦПВ за період з лютого по липень 2018 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Моторно-транспортне страхове бюро України представило статистику продажів електронних договорів ОСЦПВ в Україні з лютого по липень 2018 року. За цей період українські страховики продали 31 155 електронних полісів.

За кількістю реалізованих е-полісів СК «МЕГА-ГАРАНТ» увійшла в 20-ку компаній, що здійснюють продаж електронних договорів ОСАГО.

Оформити е-поліс можна тут.

Нагадаємо, можливість укласти договір обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності з’явилася в українських водіїв з 7 лютого 2018 року у відповідності до Розпорядження Нацкомфінпослуг №3631 від 31.08.2017 «Про затвердження змін до Положення про особливості укладання договорів ОСЦПВ».

На даний час МТСБУ проводить ряд заходів щодо погодження порядку здійснення перевірки електронних полісів з боку Національної поліції шляхом здійснення on-line запитів до ЦБД МТСБУ.

Однак, на час перехідного періоду, щоб уникнути непорозумінь, МТСБУ рекомендує власникам електронних договорів страхування мати з собою роздруковану форму електронного полісу.

Варто зазначити, що впровадження «електронного полісу» не скасовує можливості укладати договори страхування в паперовій формі. Право вибору форми договору обов’язкового страхування залишається за клієнтом.