Наталіє Віталіївно, вітаємо!

4 лютого 2020 р. у Radisson Blu Hotel (м. Київ) відбулась урочиста презентація Проекту «КОРОЛЕВА ФІНАНСОВОГО УСПІХУ 2019».

За версією журналу «Фінансові послуги» та підсумками інтернет-голосування, переможницями – лауреатами конкурсу стали талановиті жінки – топ-менеджери корпорацій і компаній, власниці бізнесу, жінки-держслужбовці, чий життєвий досвід і професіоналізм викликає повагу та може бути прикладом для інших.

У номінації «ЕФЕКТИВНИЙ УПРАВЛІНЕЦЬ У СТРАХОВОМУ БІЗНЕСІ» нагороду отримала Голова Правління СК «МЕГА-ГАРАНТ» Наталія Погорєлова!

Колектив компанії щиро вітає свого керівника, пишається нею та готовий підтримувати у всіх починаннях, та в подальшій роботі докладати максимум зусиль для досягнення нових звершень і перемог.

Страхова компанія «МЕГА-ГАРАНТ» висловлює подяку організаторам та партнерам Проекту за теплу, дружню, урочисту атмосферу заходу.
За чудово продуману офіційну церемонію нагородження, призи, подарунки, розважальну програму для учасників Презентації.

 

Довідка: організатором проекту «Королева фінансового успіху» є Видавничий Дім «Україна Бізнес», який успішно працює в інформаційному просторі країни. Партнерами заходу виступили: ІСС, ЛСОУ, НАКСУ, РА «Стандарт-Рейтинг», Асоціація ділового туризму, інші компетентні профільні організації. Всеукраїнський аналітичний журнал «Фінансові послуги» є складовою частиною ВД «Україна Бізнес», інформує читачів щодо стану фінансового ринку України, провідного міжнародного досвіду, перспективах розвитку галузі, можливих ризиках та ефективного інвестування страхування, кредитування, як вітчизняного, так і зарубіжного.