Обрати надійну страхову компанію допоможе «світлофор»

Стабільність – ознака майстерності. У випадку зі страховою компанією – стабільно високі оцінки діяльності Моторно-транспортним страховим бюро України – вірна ознака її надійності і клієнтоорієнтованості.

МТСБУ оприлюднило оцінку діяльності страхових компаній, що здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, за 4 квартал 2017 року.

СК «МЕГА-ГАРАНТ», вже традиційно, отримала високі оцінки за всіма трьома показниками (загальна оцінка діяльності компанії, якість врегулювання збитків, рівень скарг від потерпілих).

З 53 страхових компаній, що беруть участь в рейтингу, позитивні оцінки так само отримали ще 30 страховиків – членів МТСБУ, діяльність 22 визнана незадовільною за 1 або 2 показниками. Переглянути рейтинг можна тут: https://forinsurer.com/news/18/03/27/35879

«Вибір надійної страхової компанії – питання, яке хвилює багатьох і багатьох жителів України» – пише в своєму блозі гендиректор МТСБУ Володимир Шевченко (https://lb.ua/blog/shevchenkomtsbu/347897_vibrat_nadezhnuyu_strahovuyu.html). «Не всі вітчизняні автовласники знають це – вже кілька років існує система інформування про оцінку діяльності страховиків у сфері ОСАГО, виражена в простому вигляді, зрозумілому навіть для не фахівця в страхуванні. В основі цієї системи лежить триколірна індикація стану компанії «червоний, жовтий, зелений», через що система і отримала назву «світлофор». Такий «світлофор» (МТСБУ) – це самий простий і зручний інструмент візуалізації стану основних показників страхової компанії: фінансових, якості врегулювання і рівня скарг. Використання його допоможе автовласникові уберегтися від неприємних сюрпризів. Досить просто знайти страхову компанію в списку і побачити, який колір «горить» у цій компанії »- говорить автор блогу.