Як оформити ОСАЦВ на мотоцикл

Оформление ОСАГО на мотоцикл

Власники мотоциклів, мопедів та моторолерів часто задаються питанням, чи потрібно їм оформляти обов’язковий поліс автоцивілки. Інформації на цю тему мало, тому ми цією статтею виправимо обстановку, що склалася. В Україні страховка ОСАЦВ на мотоцикл є обов’язковою. Як показує практика, вона запобігає безліч неприємних ситуацій. ОСАЦВ для мотоцикла або моторолера оформляється за тими ж правилами, що і на легкову машину: в електронному або паперовому вигляді.

Розрахунок ОСАЦВ для мотоцикла

Мотоциклісти визнані одними з найнебезпечніших учасників руху, але, тим не менше, поліс ОСАЦВ на мотоцикл обходиться дешевше, ніж на авто.Сколько варто ОСАЦВ на мотоцикл, яким ви володієте, можна дізнатися за допомогою онлайн-калькулятора на сайті СК «Мега-Гарант ».
Основні пункти, які впливають на ціну:

  • об’єм двигуна;
  • місце реєстрації транспортного засобу.

Електронний поліс ОСАЦВ на мотоцикл

Як і стандартну автоцивілку, з лютого 2018 року страховики надають можливість замовити електронний поліс ОСАЦВ на мотоцикл за доступною ціною. Ця послуга дозволяє уникнути будь-якої паперової тяганини і носити договір про страхування завжди з собою в цифровому форматі. Таке ОСАЦВ якщо мотоцикл є вашим повсякденним транспортним засобом, можна показати представнику поліції на екрані смартфона. Даний PDF-файл легітимний як і договір.
Страхування ОСАЦВ – необхідність і гарантія безпеки на дорозі, а також відповідальності водія. За відсутність автоцивілки накладається штраф.