Розвінчуємо міфи про АВТОЦИВІЛКУ! А ви вірите у них?🧐

✅ Поліцейські не “сприймають” Автоцивілку онлайн
Такі випадки насправді були, але ще в 2018 році. Зараз все змінилось. Вже з 27.03.2019 Е-поліси Автоцивілки закріплені у ПДР (п.2.1).
✅ Ліміти страхових виплат за «Зеленою картою» й Автоцивілкою – однакові
Міжнародний поліс «Зелена карта» захищає інтереси третіх осіб за кордоном, а внутрішня автоцивілка — в Україні. Принцип дії обох страховок абсолютно ідентичний. Через це багато водіїв вважають, що ліміти страхових виплат за «Зеленою картою» відповідають українським. Насправді максимальна сума компенсації залежить від країни, в якій стався страховий випадок. У багатьох європейських державах розміри виплат досягають декількох мільйонів євро, а в інших ліміти й зовсім відсутні.
✅ Автоцивілка захищає власника поліса, а не потерпілого учасника ДТП.
Ні, за полісом Автоцивілки відшкодування здійснюється не застрахованому, а потерпілому в ДТП. Проте, якщо ви винуватець, і у вас немає автоцивілки, виплачувати доведеться з власної кишені.

❗️ Звісно, Автоцивілка не всемогутня, проте вона є обов’язковою для кожного, хто має авто! Потурбуйтеся про оформлення завчасно, всього за декілька кліків: 📲 https://megagarant.com/uk/product/elektronnij-polis/