СК “Мега-Гарант” разом із “Мегабанком” виступили генеральними спонсорами наймаштабніших всеукраїнських змагань з плавання та взяли у них активну участь

24 липня на Печенізькому водосховищі, що на Харківщині, пройшло наймасштабніше всеукраїнське змагання із плавання на відкритій воді Kharkiv OPEN SWIM. Участь у ньому взяло 300 учасників (професіоналів та аматорів) із різних міст країни, зокрема, з Одеси, Запоріжжя, Дніпра, Києва, Харкова та ін.
Унікальним захід став завдяки тому, що вперше в Україні визначення найспритніших плавців відбувалося у 6 категоріях: заплив на час на дистанції 3000 м, 1500 м, 500 м; естафета 3 по 500 м; 1500 м моноласта та бі-ласти; 500 м моноласта та бі-ласти.
Змагання об’єднали різні вікові категорії учасників: від 12 років до 50 і старші. За результатами змагань, Kharkiv Open Swim отримав понад 125 призерів.
АТ «МЕГАБАНК» спільно з СК “Мега-Гарант” раді були долучитися до спортивного заходу, як у ролі генеральних спонсорів, так і учасників.
Участь у запливі на 3 км взяли Голова Правління АТ «МЕГАБАНК» Олексій Яценко, заступник Голови Правління Андрій Третяк, у запливі на 1,5 км – Голова Правління АТ «СК» МЕГА-ГАРАНТ-ЖИТТЯ» Андрій Мікрюков.
Голова Правління АТ «МЕГАБАНК» Олексій Яценко:
— «МЕГАБАНК» традиційно підтримує яскраві спортивні заходи, і головне свіжі ідеї. Подібних Kharkiv Open Swim заходів в Україні, на жаль, мало, тому особливо тішить, що такі змагання з’явилися на рідній для нашого банку Харківщині. Для «МЕГАБАНКУ» є важливим підтримка ініціатив з популяризації активних видів спорту. Kharkiv Open Swim зібрав велику кількість, як учасників, так і охочих подивитися на змагання, тому ми надіємося, що захід стане щорічним. У такому разі «МЕГАБАНК» радо підтримає його. Особисто для мене змагання стали доброю нагодою випробувати й власні сили у плаванні.
Голова Правління АТ СК «МЕГА-ГАРАНТ» Наталія Погорєлова:
— Kharkiv Open Swim вдалося зібрати людей абсолютно різних: за віком, статтю, професіями…. Усіх їх об’єднав інтерес до цього виду спорту. Плавання заряджає грандіозними емоціями, як учасників, так і тих, хто приїхав вболівати за них. Дуже дякую організаторам за запрошення, ми раді будемо підтримати захід і наступного року.