СК «МЕГА-ГАРАНТ» взяла участь у Щорічній Презентації, присвяченій підведенню підсумків страхового ринку України за 2017 рік.

Журнал «Insurance TOP» провів Щорічну Презентацію для топ-менеджерів страхових компаній, банків та інших учасників фінансового ринку, присвячену підбиттю підсумків страхового ринку України за 2017 рік.

Презентація сьогодні є одним з найбільш значущих заходів на страховому ринку України – це вже 8-й рік підтверджує високий рівень присутності топ-менеджерів страхового ринку і органів державної влади.

Серед учасників – топ-менеджери страхових компаній, брокерів і асистансів, представники банків та інвестиційних компаній, керівники ключових професійних Асоціацій і Нацкомфінслуг, а також представники великих корпоративних клієнтів.

За даними видання, страховий ринок України в 2017 році розвивався в умовах застарілої нормативної бази і незначного темпу зростання економіки, в т.ч. динаміки розвитку фінансових ринків. Однак страховикам вдалося забезпечити зростання ключових фінансових показників, що свідчить про підвищення результативності фінансової стратегії, використовуваної власниками і топ-менеджерами ряду страхових компаній.

У порівнянні з банківським сектором страховий ринок виглядає з кожним роком все більш інвестиційно привабливим і конкурентоспроможним.

Загальний обсяг валових премій за 2017 рік перевищив 43 млрд. грн. В цілому домогосподарства України за 2017 рік уклали договорів страхування на загальну суму 15,7 млрд. грн., Що на 18,7% більше результатів 2016 року.

Джерело: https://forinsurer.com/news/18/04/12/35915