СУМНИЙ ДОСВІД ЧУЖИХ ТРАГЕДІЙ – ЧАС РОБИТИ ВИСНОВКИ КОЖНОМУ З НАС!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна увійшла в десятку країн Європи (6 місце) з найбільшою смертністю в ДТП. Очевидно, що основна кількість пригод на дорогах пов’язана з порушенням ПДР саме водіями автотранспортних засобів. Новини про те, як пішоходів збивають на тротуарах і зупинках транспорту, просто не вкладаються ні в які рамки, і викликають справедливе обурення громадськості. У цих випадках водіям виправдання просто немає, особливо якщо при цьому вони – в стані сп’яніння.

Красені і пішоходи. Дисципліна впала у всіх учасників дорожнього руху. Враження таке, що «інстинкт самозбереження» у людей геть відсутній.

Крім величезної кількості ДТП на українських дорогах, вражає їх тяжкість: щорічно гине 9 осіб на 100 тисяч населення.

При цьому, на жаль, підвищення розмірів штрафів кардинально не впливає на кількість аварій і не гарантує безпеки.

90% пригод на дорозі тісно пов’язані з низькою культурою поведінки всіх учасників дорожнього руху.

УСВІДОМЛЕННЯ НЕБЕЗПЕКИ – ПОТУЖНИЙ СТИМУЛ БУТИ УВАЖНИМИ ТА ОБЕРЕЖНИМИ НА ДОРОЗІ!

Розробці ефективних попереджувально-профілактичних методів щодо зменшення аварійності був присвячений Круглий стіл, який відбувся 29 травня за ініціативи Моторно-транспортного страхового бюро України. Масштабний захід пройшов за підтримки ЦБС «ПЕРСПЕКТИВА», на ньому були присутні представники громадськості, керівники страхових компаній – лідерів в моторному страхуванні, співробітники Національної поліції України. СК «МЕГА-ГАРАНТ», в особі Голови Правління Наталії Погорєлової, яка була активним учасником роботи Круглого столу.

«Цікавий захід. Одним з факторів зниження аварійності на наших дорогах однозначно є підвищення культури поведінки учасників дорожнього руху. Тут важливі і державні соціальні програми, і широке висвітлення цієї теми в засобах масової інформації, поширення та обговорення в соціальних мережах, формування правильного ставлення до проблеми буквально зі шкільної лави.

СК “МЕГА-ГАРАНТ”, як соціально-відповідальна компанія, в даний час розробляє проект #ОБИРАЮЖИТТЯ, метою якого є висвітлення питань безпеки на дорозі і профілактика порушень правил дорожнього руху. В першу чергу серед дітей та підлітків. Реалізацію цього проекту ми плануємо запустити вже цього літа »- прокоментувала Наталія Погорєлова.