Світлофор від МТСБУ: виконання зобов’язань перед клієнтами і якість врегулювання збитків в АТ «СК« МЕГА-ГАРАНТ »на високому рівні.

Моторно-транспортне страхове бюро України оприлюднило оцінку діяльності страхових компаній, що здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, за 1 квартал 2018 року.

Вже традиційно, СК «МЕГА-ГАРАНТ» отримала високі оцінки за всіма трьома показниками (загальна оцінка діяльності компанії, якість врегулювання збитків, рівень скарг від потерпілих).

З 53 страхових компаній, що взяли участь у рейтингу, позитивні оцінки так само отримали ще 22 страховика – члена МТСБУ, діяльність 31 визнана незадовільною по 1 або 2 показниками.

Довідка: Аналіз діяльності страховиків МТСБУ проводить за трьома основними показниками:

 – загальна оцінка діяльності страховика (характеризує достатність і ліквідність активів для виконання страховиком зобов’язань, а також характеризує значення фінансових і інших показників діяльності страховиків-членів МТСБУ);

 – якість врегулювання збитків (характеризує частку вимог, врегульованих страховиком протягом звітного періоду в термін до 120 днів від дати ДТП до остаточної виплати відшкодування);

 – обсяг скарг від страхувальників і потерпілих (характеризує співвідношення кількості скарг на дії або бездіяльність страховика, що надійшли в МТСБУ, до загальної кількості врегульованих страховиком страхових випадків за звітний період).

Кожен показник оцінюється по 3-бальною шкалою і позначається відповідним кольором:

– зеленим – високий рівень (добре);

– жовтим – середній рівень (задовільно);

– червоним – низький рівень (незадовільно).

Для страхової компанії стабільно високі оцінки діяльності Моторно-транспортним страховим бюро України – вірна ознака її надійності і клієнтоорієнтованості.

Нагадаємо, АТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ» засноване в 1998 році, членом МТСБУ є з 2003 року, продаж власних полісів ОСЦПВ здійснює з 2005 року.

Переглянути рейтинг можна тут: