У Львові пройшла ХVI Міжнародна Карпатська страхова конференція

26-29 лютого у Львові проходила ХVI Міжнародна Карпатська страхова конференція.

Її організаторами виступили Центр бізнес-стратегій «Перспектива» та Ліга страхових огранізацій України.

В рамках профільних сесій учасники конференції розглянули найактуальніші питання та проблеми: зміни у законодавчому полі страхового бізнесу під регуляторним наглядом НБУ, нові правила функціонування фінансових ринків, захист інформації, кібербезпека, діджиталізація бізнеспроцесів, макроекономічні прогнози на 2020 рік та багато-багато іншого.

Страхову компанію «МЕГА-ГАРАНТ» на конференції представляла її керівник, Голова Правління, Наталія Погорєлова: «Високопрофесійний рівень спікерів. Вкрай важлива інформація. Міжнародний досвід. Приклади ефективної роботи, нові рішення, сучасні технології та інструменти, можливі ризики та заходи захисту. Є над чим, та з чим працювати. Щира вдячність всім, хто був причетний до оганізації конференції, зокрема Центру бізнес-стратегій «Перспектива», Лізі страхових організацій України і особисто – Голові оргкомітету, Президенту ЛСОУ Олександру Філонюку та Керуючому партнеру ЦБС «Перспектива» Віталію Нечипоренку».

Довідка: За 16 років в конференціі взяли участь біля 1800 гостей та експертів, було представлено більш, ніж 450 докладів і проведено більше 60 секцій та круглих столів. Учасниками конференціі за цей час стали представники страхових ринків майже 30 країн світу – Австрії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Великобританії, Грузії, Ізраїлю, Іспанії, Казахстану, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, Таджикистану, Туреччини, Угорщини, Узбекистану, України, Франції, Чехії та Швейцарії.