Весна – час оформляти страховку

З настанням весняно-літнього періоду кількість автомобілів на дорогах значно збільшується. Багато автолюбителів, які не ризикують їздити по важким зимовим дорогам, виводять з гаражів своїх сталевих коней. А, отже, настає час нагадати про необхідність застрахувати свої автомобілі. Про переваги страхування в компанії “МЕГА-ГАРАНТ” розповіла заступник директора департаменту з регіонального розвитку Оксана Гордієнко.

Які переваги отримують клієнти компанії “МЕГА-ГАРАНТ”?

Крім стандартного набору для автомобілістів – ОСЦПВ і КАСКО – компанія пропонує ще цілий ряд страхових варіацій: Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності (або Автоцивілка +), міні-КАСКО, «Автоскло» або пакетне страхування. Це дозволяє клієнтам підібрати оптимальний страховий захист свого майна з мінімальними витратами.

Чим Автоцивілка + відрізняється від звичайного ОСЦПВ?

За договором обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності автомобіліста максимальна виплата відшкодування шкоди, яку було заподіяно іншому автомобілю або майну третіх осіб при ДТП, складає 100 тисяч гривень, життю та здоров’ю потерпілих учасників дорожнього руху – 200 тисяч гривень. Іноді (в разі, якщо ДТП сталося з дуже дорогим автомобілем або завдано значної шкоди), існуючих лімітів відповідальності може не вистачити. Автоцивілка + дозволяє збільшувати суму виплат по страховці від 50 до 500 тисяч гривень. Вартість такого виду страховки від 95 грн.

Для кого призначене міні-КАСКО?

Міні-КАСКО – демократичний страховий продукт, скористатися яким може кожен автовласник. Страховка коштує недорого, всього 1 тис. гривень, і покриває 1 ризик – ДТП. Тобто, якщо наш клієнт став винуватцем ДТП, то за його обов’язковим полісом ОСЦПВ відшкодовуються збитки потерпілій стороні. А свій власний автомобіль він або змушений лагодити за свої гроші, або, при наявності у нього страхового договору міні-КАСКО, збитки компенсуються страховою компанією. Нагадаємо, що зараз на цей страховий продукт в «МЕГА-ГАРАНТ» діє акція: купуючи договір міні-КАСКО одночасно з полісом ОСЦПВ клієнт отримує знижку 50% і фактично набуває його за 500 грн.

Для яких випадків передбачено такий вид страхування як “Автоскло”?

Перш за все, слід сказати, що це унікальний вид страхування, який надає тільки компанія “МЕГА-ГАРАНТ“. У автовласників з’являються принципово нові можливості для захисту свого майна. Наприклад, такий вид злочинів як автомобільне злодійство є достатньо не рідкісним явищем. Найпоширеніший спосіб проникнення грабіжників у автомобіль – розбите скло. Страховий продукт “Автоскло” передбачений саме для таких випадків. При мінімальному річному внеску в 200 гривень, страхові виплати складають до 2 тисяч гривень на одну подію і до 10 тисяч гривень на рік. Ці суми дозволяють автовласникам компенсувати витрати на відновлення розбитого скла.

З нинішнього року в Україні введено електронний поліс. Чи можна його оформити в “МЕГА-ГАРАНТ”?

Компанія “МЕГА-ГАРАНТ” максимально чуйно реагує на всі сучасні тенденції страхового ринку і потреби клієнтів. На сайті нашої компанії можна швидко і зручно оформити електронний поліс, як то кажуть, не виходячи з дому. Електронний поліс має абсолютно такий же статус як і паперовий. При цьому, власнику електронного договору не обов’язково мати при собі його паперову версію. Перевірка валідності поліса здійснюється співробітниками Національної поліції в режимі онлайн за реєстраційним номером автомобіля, або за номером самого договору. Крім того, автомобілісти можуть і самі перевірити достовірність оформленого поліса Автоцивілки на сайті Моторно-транспортного страхового бюро України. Тобто основне, що потрібно знати про електронний поліс – це зручно, доступно і сучасно.

Тим же автолюбителям, які довіряють поки тільки паперовим договорами і звикли оформляти їх у наших офіційних представників, нагадаю, що вони, як і раніше, завжди можуть звернутися в будь-яке з численних відділень нашого давнього і надійного партнера ПАТ «МЕГАБАНК», де їм швидко і із задоволенням оформлять будь-який вид страховки.

До речі, за даними Моторно-транспортного страхового бюро України (МТСБУ), СК «МЕГА-ГАРАНТ» входить в топ страховиків, які реалізують поліси Автоцивілки за найнижчими цінами.

Також хочу нагадати, що в щоквартальних рейтингах МТСБУ, т. зв. «Світлофорі», СК «МЕГА-ГАРАНТ» має стабільно високі оцінки діяльності. Про цей рейтинг, на жаль, знають не всі автовласники, хоча він існує вже кілька років і це – найпростіший й найзручніший інструмент візуалізації основних показників страхової компанії: фінансових, якості врегулювання і рівня скарг. Його завжди можна побачити на офіційному сайті МТСБУ. Він допоможе автовласникові вибрати надійну страхову компанію.

Бажаємо всім тепла, миру, гарних доріг. Бережіть себе та своїх близьких. Довіряйте тим, хто виправдовує довіру. Відправляйтеся в дорогу з надійним партнером!