Прояви свою громадянську позицію – приєднуйся до проекту!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вважаєш дотримання правил дорожнього руху обов’язковим?

Обурений аварійністю на українських дорогах?

Чи підтримуєш необхідність проведення заходів щодо підвищення культури поведінки всіх учасників дорожнього руху?

 

Для привернення уваги до проблеми громадськості та держави, висвітлення питань безпеки на дорогах і профілактики порушень правил дорожнього руху, страхова компанія «МЕГА-ГАРАНТ» запускає соціальний проект #ОБИРАЮЖИТТЯ.

В рамках проекту компанія проводить безстрокову акцію.

Для участі в ній необхідно:

– бути підписником або підписатися на нашу сторінку в FB або instagram;

– поставити лайк під цим постом і відзначити двох своїх друзів, які поділяють Вашу думку з даної проблеми;

– викласти своє фото на тлі будь-якого дорожнього знаку з хештегом #ОБИРАЮЖИТТЯ

І отримати подарунок в тему – світловідбиваючий сувенір.

Прояви свою громадянську позицію – приєднуйся до проекту!

 

Офіційні умови Акції:

  1. Організатором акції «Обирай життя» (далі за текстом – Акція) є АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «МЕГА-ГАРАНТ» (код 30035289, адреса: 61057, м. Харків, вул. Донця – Захаржевського, 6/8).
  2. Зміст Акції. Кожний, хто підтримує громадський рух за зниження аварійності на автомобільних дорогах України та з метою привернення уваги суспільства і держави до цієї проблеми та готовий виконати декілька умов:

– поставити лайк на сторонці АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ» у соціальній мережі «Фейсбук» за адресами: https://www.facebook.com/sk.megagarant/ чи https://www.facebook.com/megagarantua, або у «Инстаграм»: MEGA_GARANT під постом від 01.07.2018 р. та відмітити двох своїх друзів, які розділюють Вашу думку з цього питання;

– підписатися на сторонку АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ» у соціальній мережі «Фейсбук»;

– викласти на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» своє фото на фоні будь-якого дорожнього знаку разом із хештегом #обираюжиття,

отримає від АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ» подарунок – світло відбиваючий сувенір (браслет).

  1. Акція проводиться протягом шести календарних місяців (в період з 01.07.2019 року до 31.12.2019 року включно). Територія проведення Акції – Україна.
  2. Учасником Акції є дієздатна фізична особа, віком від 18 років, яка в період дії Акції виконала умови, що перелічені в пункті 2 цих Правил і заявила про своє бажання отримати подарунок шляхом відповідного запису на сторінці АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ» у соціальній мережі «Фейсбук» або шляхом направлення відповідної письмової заяви у довільній формі на адресу АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ».
  3. За додатковою інформацією про умови проведення та участі в Акції, будь – ласка, звертаєтеся за номером телефону (057) 719-6822 або заходьте на сайт АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ» megagarant.com
  4. У випадку виникнення спору щодо тлумачення цих правил, процедури визначення переможця або отримання подарунку, остаточне рішення з цих питань приймається Організатором Акції.
  5. Беручи участь в Акції, учасник тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними правилами і свою повну та безумовну згоду з ними та надає свою згоду Організатору на обробку свої персональних даних, в обсягах і на умовах, необхідних для проведення Акції.