Харківський Страховий Союз відсвяткував 25-річчя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Страхова компанія «МЕГА-ГАРАНТ» взяла участь у святковому заході.

Подія зібрала в Premier Palace Hotel Kharkiv крім керівників і співробітників Харківських страхових компаній, представників науки, викладачів Харківських ВНЗів, міських і обласних органів влади, Асоціації «Страховий бізнес», преси.

Вечір супроводжувала святкова атмосфера, теплі слова, привітання, грамоти, подяки, подарунки та квіти, душевні зустрічі друзів і колег, обмін новинами і думками, обговорення професійних питань.

Грамотою Харківської обласної ради було відзначено заступника Голови Правління СК «МЕГА-ГАРАНТ» Ігора Васильченка, Подякою Харківського виконавчого комітету – заступника Голови Правління Дениса Лавренюка.

Нагадаємо, Харківський Союз Страховиків – перше і єдине в Україні регіональне об’єднання страхових організацій. Союз було засновано 6 липня 1993 року 27 страховими компаніями.
ХСС створений з метою координації страхової діяльності в регіоні, захисту інтересів своїх членів та здійснення спільних програм. Президентом Союзу є Людмила Временко, яка займає цю посаду з 1998 року.