Якість страхових послуг, що надаються, є незмінним пріоритетом “МЕГА-ГАРАНТ”

Страхова компанія «Мега-Гарант» надає якісні страхові послуги харків’янам і іншим громадянам України ось уже третій десяток років. В арсеналі компанії 23 ліцензії. Це дозволяє нам пропонувати широку гаму страхових продуктів як фізичним, так і юридичним особам.

Всі ці роки компанія стабільно розвивається, причому, якщо на початковому етапі роботи ми були сконцентровані в основному на місцевому ринку, то за останні два роки компанія розширила свою діяльність, вийшовши за межі Харківського регіону.

Використовуючи як свою агентську мережу, так і розгалужену мережу нашого партнера – Мегабанку – ми розширили продажі на регіони Центральної та Західної України.

Починаючи з 2016 року компанія впевнено нарощує темпи продажів полісів ОСЦПВ, і за станом на листопад 2018 року Мега-Гарант займає, за даними МТСБУ, 17-е місце за кількістю реалізованих полісів ОСЦПВ. Ми вважаємо це безсумнівним досягненням всього нашого колективу.

Хотілося б відзначити, що темпи зростання портфеля ОСЦПВ не позначилися негативно на таких важливих показниках як якість врегулювання і скарги від страхувальників. І за першим, і за другим показниками ми маємо, як і ряд інших страховиків ОСЦПВ, найвищу оцінку МТСБУ -1.

“Компанія дуже ретельно ставиться до формування портфеля ОСЦПВ – ми не ставимо за мету нарощувати його за будь-яку ціну. Ми постійно відстежуємо динаміку ключових показників, щоб вчасно реагувати на зміни, які можуть призвести до негативних наслідків. За нашою внутрішньою статистикою показники компанії по частоті настання страхових звернень істотно нижчі за середньоринкові, що дозволяє нам реалізовувати прийняту тарифну політику. Як наслідок, наші клієнти отримують такий же рівень сервісу як і в інших компаніях, рівень скарг на нас не гірше, ніж у інших страховиків ОСЦПВ (ми вважаємо, що він цілком нормальний), а ціна поліса Автоцивілки залишається однією з найдоступніших на ринку. Середня сума відшкодування також відповідає середньоринковими показниками. ” – говорить Голова Правління «МЕГА-ГАРАНТ» Наталія Погорєлова.

У першому – другому кварталі 2019 року планується завершити роботи по автоматизації основних бізнес-процесів як в продажах, так і у врегулюванні страхових звернень, що дозволить нам надавати страхову послугу ще більш ефективно.

Що стосується інших видів страхування, то ми плануємо приділяти більше уваги аутсорсингу – наприклад проводити передстрахову експертизу особливо складних об’єктів з використанням професійних ризик-інженерів. У нас добрі ділові відносини з професійною лосс-аджастерскою компанією – ЛЕББ-Україна як у сфері передстрахової експертизи, так і у врегулюванні збитків.

Компанія активно співпрацює з низкою українських перестраховиків, таких як Українська Страхова Група, УНІКА і СК “Альянс”, які зарекомендували себе як надійні партнери.

Наталія Погорєлова: «Ми розуміємо, що ринок страхування в Україні на сьогоднішній день, це скоріше ринок Покупця, а не ринок Продавця, на якому відчутна жорстка конкуренція, і у Покупця повинні бути дійсно вагомі причини для того щоб вибирати ту компанію, яка відповідала б його високим вимогам. Для цього ми намагамося бути ще ближче до Покупця використовуючи потенціал розгалуженої мережі Мегабанку. У той же час своєчасність і якість послуг, що надаються, залишається і буде залишатися незмінним пріоритетом нашої компанії».