Заступник голови Правління “МЕГА-ГАРАНТ” отримав Диплом Королівського Інституту Страхування

Колеги та друзі вітають заступника голови правління компанії Ігоря Васильченка з отриманням Диплому Королівського Інституту Страхування (Chartered Insurance Institute, London, Great Britain).

Представник “МЕГА-ГАРАНТ” став першим і на сьогоднішній день єдиним володарем Диплому Королівського Інституту Страхування в Україні, що є визнанням високого рівня професіоналізму і відповідальності всієї компанії.

Нагадаємо: з 2004 року Ігор Васильченко є членом факультету андеррайтингу, сертифікованим фахівцем в області страхування Чартерного Королівського Інституту Страхування (Лондон, Великобританія).

Довідка: Інститут дипломованих страховиків (Chartered Insurance Institute, London, Great Britain) – це одне з найбільш відомих і престижних страхових навчальних закладів в світі. Він був заснований в 1897 році і отримав королівську хартію від Короля Георга V в 1912 році. Як провідний професійний орган для світової фінансової професії Інститут дипломованих страховиків (CII) існує, щоб сприяти більш високим стандартам чесності, технічної компетентності та ділового потенціалу. Інститут налічує понад 115 тисяч членів у більш ніж 150 країнах і є найбільшою в світі професійною організацією, в області страхування і фінансових послуг. Кваліфікація CII є загальновизнаною і має якість світового стандарту.