Прояви свою гражданскую позицию – присоединяйся к проекту!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Считаешь соблюдение правил дорожного движения обязательным?

Возмущен аварийностью на украинских дорогах?

Поддерживаешь необходимость проведения мероприятий по повышению культуры поведения всех участников дорожного движения?

Для привлечения внимания к проблеме общественности и государства, освещения вопросов безопасности на дорогах и профилактики нарушений правил дорожного движения, страховая компания «МЕГА-ГАРАНТ» запускает социальный проект #ОБИРАЮЖИТТЯ.

В рамках проекта компания проводит бессрочную акцию.
Для участия в ней необходимо:

— быть подписчиком или подписаться на нашу страничку в FB или instagram;
— поставить лайк под этим постом и отметить двоих своих друзей, которые разделяют Ваше мнение по данной проблеме;
— выложить свое фото на фоне любого дорожного знака с хештегом #обираюжиття
И получить подарок по теме – светоотражающий сувенир.

Прояви свою гражданскую позицию – присоединяйся к проекту!

Офіційні умови Акції:

  1. Організатором акції «Обирай життя» (далі за текстом — Акція) є АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «МЕГА-ГАРАНТ» (код 30035289, адреса: 61057, м. Харків, вул. Донця – Захаржевського, 6/8).
  2. Зміст Акції. Кожний, хто підтримує громадський рух за зниження аварійності на автомобільних дорогах України та з метою привернення уваги суспільства і держави до цієї проблеми та готовий виконати декілька умов:

— поставити лайк на сторонці АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ» у соціальній мережі «Фейсбук» за адресами: https://www.facebook.com/sk.megagarant/ чи https://www.facebook.com/megagarantua, або у «Инстаграм»: MEGA_GARANT під постом від 01.07.2018 р. та відмітити двох своїх друзів, які розділюють Вашу думку з цього питання;

— підписатися на сторонку АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ» у соціальній мережі «Фейсбук»;

— викласти на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» своє фото на фоні будь-якого дорожнього знаку разом із хештегом #обираюжиття,

отримає від АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ» подарунок – світло відбиваючий сувенір (браслет).

  1. Акція проводиться протягом шести календарних місяців (в період з 01.07.2019 року до 31.12.2019 року включно). Територія проведення Акції – Україна.
  2. Учасником Акції є дієздатна фізична особа, віком від 18 років, яка в період дії Акції виконала умови, що перелічені в пункті 2 цих Правил і заявила про своє бажання отримати подарунок шляхом відповідного запису на сторінці АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ» у соціальній мережі «Фейсбук» або шляхом направлення відповідної письмової заяви у довільній формі на адресу АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ».
  3. За додатковою інформацією про умови проведення та участі в Акції, будь – ласка, звертаєтеся за номером телефону (057) 719-6822 або заходьте на сайт АТ «СК «МЕГА – ГАРАНТ» megagarant.com
  4. У випадку виникнення спору щодо тлумачення цих правил, процедури визначення переможця або отримання подарунку, остаточне рішення з цих питань приймається Організатором Акції.
  5. Беручи участь в Акції, учасник тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними правилами і свою повну та безумовну згоду з ними та надає свою згоду Організатору на обробку свої персональних даних, в обсягах і на умовах, необхідних для проведення Акції.